niedziela, 23 września 2012

Serek Delikate Premium - Oliwka i Pomidor

Pożeracz głodu - tak nazwałem serek Delikate Premium z oliwką i pomidorem ze względu na 20% zawartość tłuszczu. Dawka energii na cały dzień podana w smakowitej kremowej postaci warta jest zjedzenia - choć nie dla każdego.

     Serek Delikate o smaku oliwki i pomidora to produkt niecodzienny i nie dla każdego. Zakupiłem go w Biedronce na próbę (cena 3,29zł), zjadłem i... mam mieszane odczucia.

     Jestem fanem śródziemnomorskich smaków więc połączenie oliwki i pomidora w tym serku na prawdę mi się spodobało. Powiem nawet: Dla mnie bomba! Mimo, że oliwek jest w składzie około 3% to czuć je bardzo wyraźnie - dlatego odradzić serek muszę wszystkim ich przeciwnikom.


     Odradzić go muszę również wszystkim zwolennikom diet i trzymania linii - zawiera 20% tłuszczu co z pewnością przekłada się na jego wartość energetyczną. Ja się tym oczywiście nie przejąłem i spałaszowałem całe opakowanie od razu w całości. Zakochałem się w tym tłuszczyku! Dzięki niemu serek jest idealnie kremowy i łatwo się rozsmarowuje, nie to co inne, lekko "suchawe" twarożki.
 
 Mimo wszystko nadal nie wiem, czy go lubię. Jest smaczny, owszem, ale jest bardzo prosty. Brakuje mu wdzięku, który posiadają niektóre podobne produkty. To po prostu przemielona papka serkowo-oliwkowo-pomidorowa. Z drugiej strony, czego chcieć więcej?
     Jeśli ktoś marzy o nucie śródziemnomorskich smaków do śniadania ten twarożek nada się znakomicie.


EDIT: 25.09.2012 - Dzisiaj spróbowałem również serka Delikate Premium - Śródziemnomorski (w nazwie); i wcale nie jest lepszy. Trafiają się duże kawałki nieprzemielonych oliwek, a smak suszonego pomidora jest zdławiony mieszanką ziół. Nie polecam, w przeciwieństwie do tego o smaku Oliwek i Pomidora.

1 komentarz:

  1. dzis zakupiłam i zakochałam się w tym smaku i składzie!! Polecam miłośnikom oliwek;)

    OdpowiedzUsuń